Bi Revista Aslında Bi Dergi

Birevista.com hakkımızda sayfası. İnternet üzerinde var olan, hiçbir politik kanal ile bağı olmayan, hiçbir medya ve yayın kuruluşuyla ilgisi ve bağı olmayan, internet ruhunu yaşatan ve misyonu da internet ruhunu yaşatmak olan bir platformdur.

Bizler yazarlarımız ve editörlerimiz bazında, sadece ve sadece bilgiyi yayma, bilgiyi erişilir kılma, bilgiye açıklayıcılık katarak paylaşma esasına dayalı hareket eden kolektif bir bilinç oluşturma gayesinde olan bir topluluğuz.

İnternetin bir çok yerinde hali hazırda bulunan karmaşık ve anlaması güç veriyi, bir veri merkezi üzerinden dünyaya ve özellikle Türkiye okuruna hizmet adına paylaşan bu internet sitesi hiçbir yayın ve medya organıyla birlikte çalışmamakla beraber tanıtımını veya eleştirisini yaptığı herhangi bir içeriğin, olgunun, ortamın, kültürün veya kuruluşun yarar veya zararında bir amaç gütmemektedir.

Bi Revista eskiden hatırladığımız, içeriği kaliteli, özgün ve geniş olan dergicilik mantığını yaşatma ve topluma yansıtma açısından bir misyona sahiptir. İçeriğindeki tüm verinin özgün, kaliteli, geniş ve akıcı olması gayretindedir.

Birevista.com reklam kabul eden ve yayımlayan bir oluşumdur. Reklam içerik hiçbir zaman gizlenmeyip, yazılar seviyesinde bulunan reklamların içeriği buna uygun düzenlenecektir. Dolayısıyla sponsorlu ve reklamlı içeriklerin objektif eleştiriler gibi pazarlanması bizim açımızdan mümkün değildir.

Bi Revista ile birlikte çalışmak, sitede yazılar yayımlamak ya da içerik üretmeye yönelik tüm arzu ve istekleriniz tarafımızca hoş karşılanmaktadır. Bi Revista her alanda uzmanlarla gönüllülük ve iş birliği esasında çalışmalara tamamen açık, her zaman öne çıkarmaya çalıştığı ‘kolektif’ kimliğe erişmesini sağlayacak ve devam ettirecek tüm başlangıçlara karşı olumlu bakmaktadır.

Hakkımızda daha çok bilgi almak için haydi bizimle iletişime geçin ve birlikte daha güzel paylaşımlar yapalım.

İzmir – Türkiye