Friends Dizisi Özel Bir Bölümle Geri Geliyor!

Friends dizisi özel bir bölümle ‘bazı’ ekranlara geri geliyor. Friends aşağı yukarı 15 yıl kadar önce hayatımızı terk etmişti. Dizi 1994 yılında yayınlanmaya başlamış ve uzunca bir süre yayında kalarak sevenlerini güldürmeye ve ağlatmaya uzunca bir süre devam etmişti. 2004 yılında ekranlara veda eden dizi şimdi bir özel bölümle geri geliyor.

Geçtiğimiz günlerde dizideki “Chandler Bing” isimli karakteri canlandıran Matthew Perry dizi ekibinin doksanlardan kalma bir fotoğrafını ‘İşte gerçekleşiyor!’ notuyla paylaştı.

Matthew Perry Policy Exchange Follow / CC BY

Perry’nin ardından dizinin diğer oyuncuları Jennifer AnistonCourteney Cox, Lisa Kudrow ve David Schwimmer’da aynı fotoğrafı kendi hesaplarından aynı açıklama ile paylaştılar.

Friends Oyuncuları various / CC BY-SA

AT&T‘nin WarnerMedia Entertaintment isimli bölümünün gelecek günlerde başlatacağı bir çevrimiçi video yayın platformu gelecek günlerde kullanıcılarla buluşacak. Tam olarak 2020’nin Mayıs ayında hizmete girecek olan ‘HBO Max‘ isimli bu yayın servisi takip usulüne göre çalışacak, ‘Netflix’ isimli platformla iyice alevlenen bu pazara olan birçok girişim olmasıyla beraber, HBO Max marketteki yerini son yıllardan Netflix üzerinden büyük bir hayran kitlesi ve seyirciye ulaşan Friends dizisini bir anlamda kendini öne çıkarmak için kullanacak.

Friends’in özel bölümü HBO Max tarafından orjinaliyle “The One Where They Got Back Together.” olarak anılmakta. “Tekrar Beraber Oldukları Bir Bölüm” olarak Türkçeleştirilebilecek bu bölümde Friends ekibi sevenleriyle 2004 yılından beri ilk defa tekrar buluşacaklar.

Ayrıca Friends 1 Ocak 2020’den sonra Amerika’da Netflix isimli platformdan kaldırılmıştı. Hiç üzülmeyin çünkü HBO Max, Friends’in yeni özel bölümüyle beraber tüm eski sezon ve bölümleri yayınlayacak. HBO Max’in bu girişiminin kitleleri etkileyip etkilemeyeceği tartışılabilir olsa da, özel bölümün daha şimdiden birçok kişinin dikkatini çektiği ve merak uyandırdığı su götürmez bir gerçek.

HBO Max’in abonelik ücreti $14.99 olacak ve 3 ay sonra hizmete başlayacak. Yazının üzerine tıklayarak HBO Max’in sitesine gidebilirsiniz...

İşte Friends Aktörü Jennifer Aniston‘un 23 saat önce yaptığı o paylaşım:

Tavsiye Edilen Yazılar